Szkoła Tańca Twój Pierwszy Taniec powstała z pasji i zamiłowania do tańca oraz chęci przekazywania innym pasji do tańca oraz umożliwiania czerpania z tego radości i zabawy którą daję nam taniec.

Nasza szkoła opiera się na odpowiedniej kadrze. Jako instruktorzy zawsze dbamy o świetną atmosferę na naszych zajęciach, dążymy do tego aby luźna relacja między parą a instruktorami pozwalała czuć się swobodnie naszym kursantom.

Dzięki temu że jesteśmy cały czas czynnymi tancerzami Polskiego Towarzystwa Tanecznego i czynnie startujemy w turniejach tanecznych, rozwijamy dalej naszą wiedzę i umiejętności aby przekazywać ją dalej naszym kursantom.

 

NASZA MISJA

Dążymy do tego aby nasi kursanci mieli najlepszą z możliwych, bezstresową atmosferę do nauki tańca. Wychodzimy z założenia, że każdy, niezależnie od predyspozycji, może dobrze tańczyć i bawić się tańcem. Pragniemy, by nasze zajęcia były nie tylko miejscem zdobywania tanecznych umiejętności, ale również nawiązywania nowych przyjaźni.

 

NASZE CELE

Naszym głównym celem i marzeniem jest, aby każdy uczestnik zajęć czerpał przyjemność i satysfakcję z nabytych u nas umiejętności tanecznych. Chcemy aby kursanci nie mogli doczekać się kolejnych zajęć i wracali na nie z uśmiechem na twarzy. Dlatego stworzyliśmy autorski program nauczania oparty na naszych wieloletnich doświadczeniach i sugestiach naszych kursantów oraz sposobach przekazywania wiedzy i umiejętności zaczerpniętych od trenerów i szkoleniowców u których rozwijamy swoje umiejętności. Chcemy przekazywać Wam nasze umiejętności i wiedzę w możliwie najprzystępniejszy sposób wprowadzając Was w świat tańca w najlepszym stylu i świetnej atmosferze..

 

CO NAS WYRÓŻNIA

Kierujemy się tym żeby w naszej szkole każdy mógł nauczyć się tańczyć. Wszystkich naszych kursantów wprowadzamy w świat tańca w najprzystępniejszy i najefektywniejszy sposób, podchodzimy indywidualnie do każdej osoby, bo każdy w inny sposób przyswaja wiedzę i nowe umiejętności. Niektórzy stawiają z nami swoje pierwsze kroki taneczne, a inni szlifują już zaawansowane choreografie.

 

Bartłomiej Szymański

DSC_1076

taniec towarzyski, taniec użytkowy, latino solo,  pokazy taneczne

Od dziecka interesowałem się sportem i aktywnością fizyczną, nigdy nie potrafiłem usiedzieć w domu, zawsze musiałem aktywnie spędzać czas czy to grając w piłkę, biegając czy uprawiając inne sporty. Na zajęcia taneczne trafiłem w 2007 roku będąc klasie maturalnej żeby złapać trochę drygu tanecznego przed studniówką. Po kilku zajęciach złapałem bakcyla i wkręciłem się w bardziej zaawansowane zajęcia i tak to moja przygoda z tańcem trwa do dzisiaj. Jestem czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, aktywnie wraz z moją partnerką Basią startujemy w Ogólnopolskich turniejach tanecznych.  Aktywnie poszerzam swoją wiedze i umiejętności taneczne, trenując na co dzień oraz biorąc udział w szkoleniach z najlepszymi trenerami w Polsce, Europie a nawet na świecie, dzięki czemu mogę w łatwy i przyjemny sposób przekazać wiedzę aby każdy kursant mógł wszystko zrozumieć i przyswoić nową wiedzę i umiejętności.