Zapraszamy na zajęcia grupowe i lekcje indywidualne dla narzeczonych

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, jak również prowadzimy lekcje indywidualne.

Kursy odbywają się na sali pod adresem ul. Wolność 2a w Warszawie.

Zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne prowadzimy na profesjonalnych salach tanecznych z lustrami. Sale znajdują się na warszawskiej woli (okolice Wola Ratusz).

Naszym atutem są małe grupki od 3 do 8 par.

Proponujemy kursy przygotowane z myślą specjalnie o naszych kursantach. Skupiamy się na nauce konkretnego układu do pierwszego tańca, by wyglądał naturalnie, był indywidualnie przygotowany dla danej pary, nie był stresujący i był niezapomnianą pamiątką dla wszystkich gości.

 

Opis kursów:

Intensywny - 4 spotkania po 60 min; walc wiedeński + taniec uniwersalny:

To najszybszy i najbardziej skondensowany kurs pierwszego tańca. Uczymy pięknej choreografii do walca wiedeńskiego wraz z eleganckim ukłonem na rozpoczęcie tańca i efektownym zakończeniem układu oraz figur do tańca uniwersalnego, przydatnego podczas dalszej zabawy weselnej.

Rozszerzony - 6 spotkań po 60 min; na pierwszy taniec: walc wiedeński + taniec uniwersalny + salsa

Kurs ten jest rozszerzoną wersją kursu intensywnego. Uczymy nieco bardziej rozbudowanej, pięknej choreografii do walca wiedeńskiego (zależy od edycji kursu) wraz z eleganckim ukłonem na rozpoczęcie tańca i efektownym zakończeniem układu oraz kroków do tańca uniwersalnego (i kilka figur więcej), przydatnego podczas dalszej zabawy weselnej, a także kroki podstawowe do salsy.

Warsztaty weekendowe dla narzeczonych - dwa weekendy, 4x120min

Spotykamy się przez dwa weekendy z rzędu, każdego dnia po dwie godziny.Daje nam to aż 8 godzin warsztatów, czyli wspaniałej zabawy, przy tworzeniu pięknego układu do dynamicznego i efektownego walca wiedeńskiego. Dodatkowo uczymy kroków podstawowych i figur do tańca użytkowego. To świetna alternatywa dla osób ze zmiennymi grafikami pracy w tygodniu, a także mieszkających dalej od Krakowa, albo tych wszystkich, którzy wolą poćwiczyć w weekendy.

 

 

Wszystkie kursy uruchamiane są po zgłoszeniu się minimum 3 par.
Jest możliwość utworzenia kursu dla grup zorganizowanych zawierających min. 6 osób- terminy i ceny do ustalenia