Lekcje indywidualne to prywatne zajęcia dla par z instruktorem.

Czas trwania jednej lekcji to 60 minut. 

Lekcje odbywają się na sali w Millenium Plaza na al. Jerozolimskich 123a lub na Hożej 86 w Warszawie.

Lekcja indywidualna dla większej ilości par do uzgodnienia telefonicznie lub mailowo.

Lekcje indywidualne to najszybszy i najskuteczniejszy sposób nauczania. Zajęcia skierowane są do Par które chcą, aby uwaga była skupiona tylko na nich. Pary w krótkim czasie nabierają swobody ruchów i pewności siebie niezbędnej do płynnego zaprezentowania się na parkiecie.

Zalety lekcji indywidualnych

  • Uwaga skupiona jest tylko na Was – po kilku lekcjach będziecie posiadać umiejętności, które na kursach grupowych trwają miesiącami.  Dzięki poświęconej poświęconej uwadze tylko dla was eliminujemy widoczne błędy, co gwarantuje szybkie przyswojenie nowo poznanych kroków.
  • Brak skrępowania – atmosfera na lekcji jest luźna dzięki czemu para na lekcji indywidualnej czuje się  swobodnie.
  • Układy choreograficzne – każda para ma inne oczekiwania. Jedni uwielbiają unoszenia i obroty, inni wolą podstawowe kroki z przejściami, dlatego każdy układ jest tworzony indywidualnie dla każdej pary.
  • Predyspozycje – czas w jakim osiągacie rezultaty – jedni potrzebują 5 powtórzeń danego kroku, innym wystarczą dwa do poprawnego wykonania.
  • Porady na temat doboru utworu i tańca – Jeżeli macie problem z wybraniem piosenki i rodzaju tańca jaki zatańczyć, pomożemy dobrać taniec i muzykę

W swoją pracę wkładamy dużo entuzjazmu, poświęcenia i zawsze konsekwentnie dążymy do osiągnięcia zamierzonych efektów. Na kursie przygotowującym do Pierwszego Tańca Weselnego do każdej pary mamy indywidualne podejście, co daje widoczne rezultaty w ich pokazach na parkietach sali weselnej.

Lekcje można rezerwować telefonicznie, mailowo lub przez formularz rezerwacji